Studio Jogi Macieja Rudzińskiego

Menu

Aktualności z życia Studia Jogi

komunikaty

Zajęcia BODY BALANCE 2017-08-06

Zapraszamy serdecznie we wtorki o godz. 18.30 na zajęcia "Body balance", na które składają się elementy Tai-Chi, jogi i pilatesu. Dzięki "Body balance" wzmocnisz i poprawisz elastyczność wszystkich grup mięśniowych oraz kręgosłupa, poprawisz swoją koncentrację i koordynację ruchową.

Ćwiczenia przywracają też wewnętrzną równowagę 
i odstresowują dzięki zastosowanym technikom oddychania. Zajęcia kształtują naszą świadomość i jednocześnie poprawiają naszą sylwetkę. To ćwiczenia dla wszystkich, bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Zajęcia prowadzone są przy relaksacyjnej muzyce, w blasku aromatycznych świec z wykorzystaniem rozmaitych przyborów.

Zajęcia prowadzi Kasia Orkiszewska Mokry.
Ma przygotowanie pedagogiczne, jest obdarzona wyjątkową osobowością, potrafi wyzwolić radość i stworzyć ciepły nastrój podczas ćwiczeń. Jest instruktorem wszechstronnym, ale najchętniej realizuje się w formach tanecznych dance, funk, hip hop. Od 2005 r. ściśle współpracowała z światową firmą sportową Nike jako Master Trainer Networking. W swojej  karierze współpracowała m.in. z M. Czerkawskim, J. Wszołą, A. Supronem, trenerami piłki nożnej, szermierki, a także światowej klasy choreografami tanecznymi m.in. Kili CHenoa Marti, Jamie King.

powrót